• Kauçuğun Kalbi bizimle atıyor...

  1977 yılında tamamen yerli sermaye ile Bursa´da kurulan firmamız,3600 m2 kapalı olmak üzere toplam 5000 m2 alanda hizmet vermektedir.2012 yılında DERUNLAS LTD ŞTİ.olarak otomotiv sektörü başta olmak üzere,gıda,inşaat,elektrik,tarım ve hayvancılık gibi sektörlerde kullanılmakta olan kauçuk ve türevleri ürünlerin üretilmesinde faaliyet göstermektedir.

  Kauçuğun Kalbi bizimle atıyor...
 • Teknik Kauçuk Hamur Üretimi

  Müşteri talebi doğrultusunda 30-85 ShA sertlik aralığında NR , EPDM , NBR , CR , SBR , HNBR , CSM-Hypalon , ECO- Hydrin gibi hamur çeşitlerinin yüksek kalitede üretimi yapılmaktadır.

  Teknik Kauçuk Hamur Üretimi
 • Rot/Rotil Toz Körükleri

  DERUNLAS LTD Ticari, hafif ticari ve binek araçlarda kullanılan rot , rotbaşı , rotil ve Z-Rotlar için her marka ve model araçlara uygun metalli ve metalsiz koruyucu toz körükleri üretmektedir. Ürün gamımız yüksek olup yaklaşık 500 civarında değişik ölçülerde ürün çeşidi bulunmaktadır.

  Rot/Rotil Toz Körükleri
 • Kauçuk Hamuru Ar-Ge ve Test Merkezi

  Yeni ürün araştırma ve müşteri taleplerini geliştirme , ayrıca mevcut üretimin kalite standardını sabit tutmak amacıyla laboratuvarımız tecrübeli ekibiyle hizmet vermektedir. Laboratuvarımız bünyesinde kauçuk-metalli ürünlere yönelik DIN ve ISO standartlarına bağlı kalarak yaklaşık 25 farklı test ve kontrol yapabilmektedir. Bu testlere yönelik oluşacak taleplere ; bünyemizdeki laboratuvarımız bağımsız olarak ta hizmet verebilmektedir.

  Kauçuk Hamuru Ar-Ge ve Test Merkezi

Ana Sayfa