1977 yılında tamamen yerli sermaye ile Bursa’da kurulan firmamız, 3600 m2 kapalı olmak üzere toplam 5000 m2 alanda hizmet vermektedir. 2012 yılında DERUNLAS Ltd. Şti. olarak otomotiv sektörü başta olmak üzere, gıda, inşaat, tarım ve hayvancılık sektörlerinde kullanılmakta olan kauçuk ve türevleri ürünlerin üretilmesinde faaliyet göstermektedir. Bununla beraber güçlü makine parkı ve deneyimli teknik kadro desteğiyle müşterilerimizin ihtiyacı olan özel Teknik Hamur taleplerini karşılamaktayız.

Üretilen kauçuk karışımlarının talep edilen kontrol testleri, zengin laboratuar birimimizde DIN/ISO/TS/ASTM vb. şartnamelerine uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

ISO 9001:2008 Standart gereklilikleri ve müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamaya odaklı, ekip ruhunu içinde bulunduran, ürün kalitesinden hiçbir şekilde taviz vermeden istenileni zamanında ve miktarda müşterisine sunan, sürekli gelişmeyi ve büyümeyi kendisine hedef edinmiş firmamız, müşterilerinin çözüm ortağı olma yaklaşımıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca KAVPA DIŞ TİCARET Ltd.Şti.’miz aracılığıyla yurt dışı satışlarımızı gerçekleştirilmektedir.

VİZYON

DERUNLAS Ltd.Şti. olarak, Özel Teknik Hamur üretimi ile Otomotiv, Gıda, İnşaat, Tarım ve Hayvancılık sektörleri için üretmiş olduğumuz kauçuk ve metalli ürünler konusunda sektörde en çok tercih edilen kuruluş olmaktır.

MİSYON

Toplumsal gelişime katkı sağlamak, yaşam için her alanda kaliteye destek olan karlı bir kuruluş haline gelmektir.


Çalışanlarımızın hissettiği aidiyet duygusu düşük personel değişim oranına neden olmakta ve bu da üretimin her aşamasında gerekli olan tutarlılığı ve mükemmelliği elde etmek için her pozisyonda deneyimli personel bulundurmamıza imkan vermektedir.

Hakkımızda