DERUNLAS LTD Ticari, hafif ticari ve binek araçlarda kullanılan rot , rotbaşı , rotil ve Z-Rotlar için her marka ve model araçlara uygun metalli ve metalsiz koruyucu toz körükleri üretmektedir.

Ürün gamımız yüksek olup yaklaşık 500 civarında değişik ölçülerde ürün çeşidi bulunmaktadır.

Neye ihtiyacınız olduğunu veya neyi hayal ettiğinizi bildirin yeter. Sektördeki akla gelebilecek her türlü ürünü üretmeye hazırız.

 

 

KAUÇUK HAMURLAR

Firmamızın ürettiği standart karışım formülasyonlar olduğu gibi, istenilen şartnamelere uygun formülasyonlar müşterilerimizin proses şartları doğrultusunda teknik ekibimiz  tarafından hazırlanmaktadır. Karışımı yapılan hamurlar istenilen şekilde hazırlanarak  laboratuar ortamında yapılan test sonuçları ile sevk edilmektedir.

Ambalaj çeşitlerimiz;
Şerit, Sonsuz şerit, Şekillendirilmiş hamur, Rulo, Yaprak

Hamur çeşitlerimiz;
NR, NBR,  EPDM, SBR, VMQ, FKM, CR

Yukarıdaki kauçuklardan çeşitli sertliklerde ekstrüzyon, enjeksiyon, transfer kalıplama direkt kalıplama için  hazırlanmış hamurun yanı sıra fitil ve  conta için “Sünger Hamuru” çeşitlerimiz ile de hizmetinizdeyiz..

Firmamız, renkli hamur üretimi konusunda da, Argesinin desteği ile sektörde yerini almış ve rakiplerinin önünde devam etmeyi hedeflemiştir. İstenen Her renkte ve elostomer grubunda kauçuk hamuru yapabilmekteyiz. Müşterilerimizden gelen istekler ve  şartnameler doğrultusunda , istenen elastomere uygun renk ve koku seçilerek
laboratuar testleri sonuçlandırılır ve renkli hamur istenen şartlarda müşterimize sevk  edilir. Yoğun olarak aşağıda belirtilen elastomerler, renkli hamur üretimimizde çalışmaktadır.

Hamur Çeşitlerimiz;
HR, NBR, EPDM, SBR, VMQ, FKM, CR.

Fitil ve diğer ürünler için “Sünger Hamuru” çeşitlerimizle de müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Dilimlenmiş silindirik hamur

 

Renkli yaprak hamur

 

Sonsuz şerit hamur

 

Dilimlenmiş yassı hamur

Teknik Hamur